Přejít k hlavnímu obsahu

Služby

Protože chci mít na každý pár co nejvíce času a prostoru, realizuji 5-6 svateb za rok. Ve většině případů jsou to svatby s kompletním zajištěním služeb. Tato varianta, kdy se vám postarám o celou svatbu, je mnohdy ideální i pro snoubence. Úspora času, žádné telefonáty, nemusíte myslet na deadline. Vlastně si jen vybíráte, schvalujete, chodíte na ochutnávky a těšíte se... bez stresu.

Když vás něco baví a zábava je všude kolem, čas utíká dvakrát rychleji. Abyste si mohli užít každou minutu z vašeho svatebního dne, můžete mě využít pro jeho koordinaci. Předem si od vás převezmu kontakty na svatební dodavatele. Sestavím vám program, který následně sleduji a udržuji ve správném pořadí. Řeším situace, které mohou přijít.

Tak jako si necháte od fitness trenéra sestavit jídelníček přesně pro vás na míru, dokážu i já pomoci s výběrem ideálních dodavatelů, místa, dekorací a všeho, co svatební veselí obnáší. Poskytuji proto konzultace a zprostředkovávám schůzky s dodavateli.

Už máte vybrané místo, ale to nedisponuje potřebným vybavením? Neváhejte se na mě obrátit se službami ohledně zapůjčení veškerého vybavení na svatbu. Od nábytku po ubrousky. Máte vysněnou barvu ubrusů? Nebo sháníte ozvučení pro DJ? Volejte, pište.